Mısır

Mısır, bir masum kız…

Kliniğimize geldiğinde tamamen paralize durumdaydı, eklemlerini hareket ettiremiyordu. Her gün tüm eklemlerine sıcak banyoda masaj yaparak, kaslarının yavaş yavaş açılmasını sağladık. Tedavi sonrasında Mısır, yürümeye, en sonunda koşmaya başladı. Uzun süren yuva arama maratonu ardından Mısır’ı geçen hafta yuvasına uğurladık fakat ne yazık ki geri geldi.

Şimdi tekrar geçici veya kalıcı bir yuva arıyor.

Mısır için bir eğitmen dostumuzdan yardım alacağız ve eğitim sürecindeki maceralarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu noktada eğitimi boyunca Mısır’ı evinde konuk edecek bir geçici yuvaya ihtiyacımız var. Geçici ailemizden ricamız, Mısır’ı evinde misafir etmesi ve eğitmenimizle birlikte hareket ederek Mısır’ın gelişimine yardımcı olması.

Elbette kalıcı yuvası olmak isteyen ailelerimiz de bizimle iletişim kurabilir.

Buna ek olarak, hastalığın (Neospora Canise bağlı Polymyositis) sinir sisteminde yarattığı hasara bağlı Mısır’ın görme duyusunda biraz sorun var. Hiç görmüyor değil, nesneleri seçebiliyor, yürürken bir yerlere çarpmıyor. Prof. Dr. Murat Şaroğlu’nun gözü için uyguladığı tedaviye devam ediyoruz.

Klinik olarak sonuna kadar Mısır için elimizden geleni yapmaya hazırız. O zoru başardı, iyileşti; kıpırdayamaz haldeyken koşmaya başladı. Biliyoruz ki temel eğitimi sonrasında da ev yaşamına uyum sağlamış akıllı mı akıllı bir kuçu olacak. Tüm ihtiyacı biraz zaman, sabır, emek ve sevgi.

Sizce onun için değmez mi?

Mısır’a geçici veya kalıcı olarak yuvasını açmak isteyen dostlarımız için iletişim: 0212 324 67 32 – 33 / 0530 403 55 05
(Facebook ilan linki için tıklayınız)


Video 1: Mısır – 1. gün


Video 2: Mısır – 3. gün


Video 3: Mısır – 6. gün


Video 4: Mısır – 10. gün


Video 5: Mısır 18. gün


Video 6: Mısır – 22. gün


Video 7: Mısır – 27. gün


Video 8: Mısır – 30. gün

Paylaşmak güzeldir...
Etiketler: yuva arayanlar