Ada Veteriner Polikliniği, 2006 yılında İstanbul Levent’te kuruldu. Kurucu hekimler Özlem Calp Egeden ve Evrim Egeden veteriner kliniği olarak açtıkları işletmeyi kısa zamanda geliştirerek her gün hizmet veren bir polikliniğe dönüştürürken, Bull Terrier ırkı köpekleri Ada’nın isminden esinlendiler.

Poliklinik bünyesinde aşı-randevu takibi hizmetlerinin yanı sıra kapsamlı laboratuvar tahlilleri, dijital röntgen, ultrasonografi ve EKG gibi teşhis araçları rutin olarak kullanılmaktadır. Kapalı devre anestezi sistemi konforunda modern ekipman ile uzmanlık isteyen komplike cerrahi operasyonlar başarıyla gerçekleştirilmekte, alanlarında yetkin ve deneyimli profesörler poliklinik hekimlerine danışmanlık yapmakta ve gerekli vakalarda operasyonlara girmektedirler. Oksijen ve yoğun bakım üniteleri ile postoperatif dönemde rahat uyanma sağlanmakta ve kritik durumdaki hastaların takibi güvenle yapılmaktadır.

7/24 açık polikliniğimizde her zaman veteriner hekimler bulunmaktadır. Talep doğrultusunda telefon ile randevu alarak “evde hizmet” servisimizden yararlanabilir, aşı takibi gibi hizmetleri evde alabilirsiniz. Pet kuaförü hizmetimiz de bulunmaktadır.